Rezidenční prodejce / Residential Sales Representative
Olomouc

Chtěli byste posílit náš tým a stát se součástí úspěšné skupiny REDSTONE?

Máte zkušenosti s prodejem rezidenčních projektů ze strany developera nebo realitní kanceláře?

Tato nabídka možná čeká právě na Vás!

Hledáme REZIDENČNÍHO PRODEJCE s vášní pro rezidenční nemovitosti, s motivací reprezentovat společnost a prodávat moderní byty potenciálním klientům.

Nástup:

Ihned, nebo dohodou

Pokud splňujete zmíněné požadavky a chcete nastartovat novou profesní kapitolu, pošlete nám svůj životopis na e-mail steiningerova@rsre.cz. Pokud pošlete i motivační dopis, budeme rádi.

Požadujeme

  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Dynamický přístup
  • Samostatnost
  • Zodpovědnost
  • Živnostenské oprávnění pro práci v realitách

Nabízíme

  • Měsíční paušální odměnu s provizemi za úspěšné prodeje
  • Firemní výhody
  • Možnost podílet se na začínajícím projektu v ČR

Náplň práce

  • Prodej nadstandardních bytů v nově se rozvíjejícím obytném komplexu
  • Poskytování profesionálního poradenství klientům a prezentace projektu
  • Příprava smluv společně s interním právním týmem
  • Reporting obchodnímu řediteli, úzkou spolupráci se zbytkem prodejního týmu
  • Příprava návrhů a nabídek pro klienty

Benefity

  • Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející firmy
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování

Místo výkonu: Envelopa Office Center - tř. Kosmonautů 1221/2a

Nástup: ihned